DUYURULAR


Cumhuriyetimizin 92’nci kuruluş yıldönümü.
3 Ağustos 2017

 Değerli Meslektaşlarımız; Bugün, millet olarak istiklalimiz ve istikbalimiz için verdiğimiz son büyük mücadele olan Kurtuluş Savaşımızı zafere ulaştırmamızın ardından ilan ettiğimiz Cumhuriyetimizin 92’nci kuruluş yıldönümü coşkusunu, millet olarak hep birlikte gururla yaşıyoruz.


Milletimizin ortak eseri olan Cumhuriyetimize sahip çıkmak, ülkemizin ve milletimizin geleceği için çalışmak, mücadele etmek, gerektiğinde fedakârlıkta bulunmak, hepimizin ortak vazifesidir.


Cumhuriyetimizin kurucusu Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK başta olmak üzere, bu toprakları bizlere vatan kılan tüm gazilerimizi, şehitlerimizi rahmetle, ve minnetle anıyoruz.


29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun.


SAKARYA TABİP ODASI YÖNETİM KURULU

elektrik faturasi odeme tl yukleme elektrik faturasi odeme hamile giyim turkcell fatura odeme vodafone fatura odeme alanya escort işbankası kredi kartı borç sorgulama elektrik faturasi odeme tl yukleme hgs yukleme emek serverler site ekle

superonline fatura ödeme enerya fatura ödeme bedaş fatura ödeme gediz elektrik fatura ödeme asat borç ödeme hgs yükleme tl yükleme elektrik faturası ödeme kredi kartı borç sorgulama trafik cezası ödeme tatlı tarifleri iç giyim pasta tarifleri yemek tarifleri